معرفی بردگیم | بوردگیم

Zombicide | تلاش برای بقا

Zombicide
Zombicide board game

معرفی بازی:

بازی Zombicide یک بازی همکاری ماجراجویی است. تم این بازی نیز تم مدرن زامبی است. Zombicide  یک بازی 1 الی 6 نفره است. در Zombicide هر یک از بازیکنان نقش یکی از بازمانده­ها را بر عهده می ­گیرد. بازیکنان در Zombicide باید توانایی و قدرت خود را بکار بگیرند تا از ارتش زامبی ­ها جان سالم به در ببرند.

Zombicide boardgame

قواعد بازی:

در بازی Zombicide هر بازیکن به عنوان یک بازمانده در بین هجوم زامبی­ ها است. هر یک از این بازمانده­ ها دارای توانایی و قابلیت خاصی برای جنگیدن با زامبی ها است. این توانایی های مخصوص با کسب تجربه و کشتن زامبی ها در طول بازی تقویت می شود. پیش از شروع بازی یک ماموریت انتخاب می­ شود. فضای بازی نیز با توجه به ماموریتی که انتخاب شده چیده می­ شود. پس از مشخص شدن اینکه چه کسی شروع کننده بازی است، بازی آغاز می شود. هر دور در بازی دارای سه فاز متفاوت است.

خرید بازی رومیزی

Zombicide miniature figure

در فاز اول بازیکن باید تصمیم بگیرد که چه اکشنی را می خواهد انجام دهد. در این فاز بازیکن می تواند پیشروی کند، به زامبی ها حمله کند و یا به دنبال اسلحه و مهمات بگردد. پس از اینکه بازمانده نخست فاز اول را به پایان رساند، نوبت به بازمانده دیگری می رسد. پس از اینکه تمام بازیکنان فاز اول را به اتمام رساندند، فاز دوم آغاز می شود. فاز دوم که با فاز زامبی شناخته می شود با حرکت و حمله کردند زامبی ها به بازیکنان کامل می شود. این حمله ها توسط مکانیزم خود بازی برنامه ریزی شده است و رقیب بازیکنان در Zombicide  خود بازی است.

خرید بردگیم

Zombicide tabletop game

فاز سوم و نهایی نیز با انتخاب شروع کننده جدید و مدیریت توکن ها به پایان می رسد و دور جدید آغاز می شود. هر چه بازمانده ها زامبی های بیشتری بکشند و توانایی های بیشتری کسب کنند، زامبی ها بیشتری برای مقابله ظاهر می شوند. اگر بازمانده ها بتوانند تا پایان ماموریت زنده بمانند، به عنوان برنده بازی معرفی می شوند. اگر زامبی ها تمام بازمانده ها را سلاخی کنند، خود بازی به عنوان برنده شناخته می شود.

خرید بوردگیم

Zombicide game

امتیازات بازی:

بازی Zombicide  موفق به کسب رتبه 396 از وبسایت جهانی Boardgamegeek شده است. کسب امتیاز 7.2 نیز نشان از جذابیت و هیجان بالای این بازی دارد. Zombicide مناسب افراد بالای 14 سال است. مدت زمان لازم برای به پایان رساندن Zombicide نیز 60 دقیقه عنوان شده است. درجه سختی بازی نیز متوسط رو به پایین بوده و به راحتی قابل یادگیری است. بازی Zombicide برای کسانی که از کشتن زامبی ها لذت می برند یک بازی فوق العاده و بینظیر است. شما می توانید این بازی را از با بهترین قیمت ممکن از باشگاه بردگیمیها خریداری فرمایید.

خرید بازی فکری

Zombicide game board

دیدگاهتان را بنویسید