کودک

Go go gelato

Go go gelato

بچه‌ها دوست دارید بستنی در رنگ‌های مختلف بسازید؟ بازی فکری مدل «Go Go Gelato» این فرصت را به کودکان بالای شش سال می‌دهد تا چهار بستنی خوش‌مزه بسازند. در این بازی کارتی، مهارت‌های عملی و قدرت عکس‌العمل بسیار مهم است. هر بازیکن چهار قیف بستنی در چهار رنگ مختلف و سه اسکوپ بستنی به چهار رنگ دریافت می‌کند و هر اسکوپ را در قیف همرنگش قرار می‌دهد. سپس بازیکنی دیگر یکی از کارت‌ها را برمی‌دارد و یک معمای تصویری مطرح می‌کند. بچه‌ها باید براساس معمای تصویری و بدون دخالت دست، اسکوپ ها را جابه‌جا کنند و در قیف تعیین‌شده در عکس قرار دهند. این بازی کارتی را می‌توان میان دو تا چهار کودک در مدت‌زمان 15 دقیقه انجام داد. این بازی در افزایش مهارت‌های عملی بچه‌ها بسیار مؤثر است و به آن‌ها کمک می‌کند تا از طریق الگوسازی بتوانند سریع بستنی موردنظر را بسازند. والدین محترم باید دقت داشته باشند این محصول دارای قطعات ریز است و باید از دسترس کودکان زیر سه سال دور باشد

 

گوگوجلاتو! عبارتی هیجان‌انگیز و مهیج که کودکان را به خودن بستنی ترغیب می‌کند. بازی فکری GO GO Gelato برای کودکان بالای شش سال طراحی شده که  می‌تواند اوقات خوشی را کنار دوستانشان سپری کنند

 

کمپانی بلواورنج

از بین بهترین‌های بازی‌های کمپانی بلواورنج می‌توان به گابلت، کینگ دومینو، نیویورک 1901 و .. اشاره کرد. این کمپانی در سال 2000 به ابتکار دو فرانسوی خلاق و خوش‌فکر به نام‌های ژولی‌ین مایو و تیه‌ری دونوال در سان فرانسیسکو پایه‌گذاری شد. دونوال اولین بازی خود، یعنی گابلت را خلق و در تیراژی محدود تولید کرد.

کمپانی بلواورنج یا همان پرتقال‌آبی برگرفته از شعری است از «پل‌الوار» شاعر فرانسوی که می‌گوید:«زمین آبی است مانند یک پرتقال» کمپانی بلواورنج، تاکنون موفق به دریافت جوایز قابل توجهی در زمینه‌ی مدیریت، صنعت و تجارت شده است. در سال 2011، در کالکشن و لرنینگ اکسپرس، جایزه‌ی فروش خود را به بلو اورنج دادند و در ژوئن 2012، انجمن تخصصی فروشندگان آمریکا، بلو اورنج را فروشنده‌ی برگزیده‌ی سال اعلام کرد.

 

بستنی فروشی

بچه‌ها دوست دارید برای عروسک‌هایتان بستنی‌های خوشمزه درست کنید! برای این کار باید یک بستنی‌فروشی زیبا داشته باشید، آنگاه می‌توانید هرآنچه که عروسک‌هایتان دوست دارند درست کنید. شما در نقش یک بستنی‌فروش، باید تلاش کنید به سریع‌ترین و دقیق‌ترین شکل ممکن سفارش مشتریانتان را آماده کنید. خیلی مراقب باشید که این اسکوپ‌های خوشمزه و خوش‌رنگ را با دست لمس نکیند یا به زمین نیاندازید. اگر به‌قدر کافی سریع و دقیق نباشید هم مسابقه را می‌بازید و هم مشتریانتان را از دست می‌دهید.

 

در این مجموعه تعدادی کارت بستنی قرار گرفته که شما باید متناسب با طرح روی آن‌ها، سفارش مشتریانتان را آماده کنید. باید مطمئن شوید که قیف‌ها و اسکوپ‌ها دقیقا به همان شکل که روی تصویر کارت می‌بینید، چیده شوند. هر بازیکن 4 قیف و 3 اسکوپ بستنی دریافت می‌کند و آن‌ها را متناسب با کارت معمایی می‌چیند.

وقتی همه‌ی دوستانتان آماده بودند، یکی از بازیکنان اولین کارت را رو می‌کند. سپس همه به طور همزمان تلاش می‌کنند تا قیف‌ها و اسکوپ‌هایشان را درست مانند آنچه در تصویر می‌بینند بچینند. بازیکنان به هیچ جه حق ندارند به اسکوپ‌ها دست بزنند و برای جابه‌جا کردن اسکوپ‌ها فقط باید از قیف استفاده کنند. اگر در حین بازی یکی از اسکوپ‌ها به زمین افتاد، بازیکن تنها اجازه دارد با استفاده از  قیف‌هایش آن را به بازی برگرداند و به هیچ وجه نباید آن را لمس کند. نخستین بازیکنی که چیدمان را تمام کرد، با صدای بلند عبارت «گوگوجلاتو» به معنی «بفرمایید بستنی» را تکرار می‌کند. اگر درست چیده باشد که کارت معمایی را برای خودش برمی‌دارد در غیر این صورت باید منتظر ماند تا بازیکن بعدی کارت را از آن خود کند. در انتها، اولین بازیکنی که 5 کارت بازی را ببرد، برنده‌ی بازی است.

 

بچه‌ها بفرمایید بستنی! به کمک بازی فکری مدل Go Go Gelato، می‌توانید همانند یک بستنی فروش ماهر برای عروسک‌هایتان بستنی‌های خوشمزه درست کنید. این بازی فکری برای کودکان بالای شش سال طراحی شده و کمتر از یک ساعت زمان می‌برد. این مجموعه موجب  افزایش دقت و تمرکز کودکان شده و سرعت‌العمل آن‌ها را در حین بازی افزایش می‌دهد. تمامی قطعات این بازی فکری در یک بسته‌بندی 295 × 26 × 6.5 سانتی‌متری قرار گرفته و می‌تواند یک هدیه‌ی دوست‌داشتنی برای کودکان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید