انتزاعی, فکری

Pylos

Pylos

خلاقانه بازی کنید تا برنده باشید. «بازی فکری ژیگامیک مدل Mini Pylos» یک بازی تخته‌ای و گروهی بوده که برای کودکان بالای 8 سال طراحی ‌شده است. در این بازی دونفره، به هرکدام از بچه‌ها 15 گوی چوبی داده خواهد شد تا با آن ‌یک هرم بسازند. هر بازیکنی که گوی آخر هرم را قرار دهد، برنده است. اگر می‌خواهید برنده باشید، باید قوانین ذخیره‌سازی درست را رعایت کنید تا گوی‌های شما تا آخر بازی باقی بمانند. برنده‌ی بازی کسی است که بیشترین گوی را ذخیره کرده باشد؛ در ضمن آخرین نفری باشد که گوی را در رأس هرم قرار می‌دهد. این بازی دونفره، ده تا بیست دقیقه طول می‌کشد و در تقویت قدرت تصویرسازی و خلاقیت بچه‌ها بسیار مؤثر است. همراه این بازی خلاقانه، یک کیف پارچه‌ای و یک صفحه‌ی بازی و سی مهره‌ی چوبی در دو رنگ مخالف وجود دارد که همگی در بسته‌ای به ابعاد 18 × 4 × 18 سانتی‌متر قرار گرفته‌اند.

بازی فکری پیلوس کلاسیک (PYLOS Classic)

تلاش برای راس هرم !

در این بازی فکری محصول شرکت گیگامیک،گوی آخر هرم راتکمیل کنید. اگر می خواهید این گوی سرنوشت ساز از آن شما باشد باید از قوانین ذخیره سازی بازی استفاده کندید.

در این بازی فکری محصول شرکت گیگامیک،به هر یک از دو بازیکن 15 گوی داده می شود. آنها برای ساختن یک هرم به نوبت گویهای خود را بکار می برند. قوانین ساده با آنها اجازه میدهد تا گوی هایشان را ذخیره کنند. برنده بازیکنی است که بیشترین گوی را ذخیره کرده و بدین ترتیب آخرین کسی است که هرم را کامل می کند.

سن و زمان بازی فکری: 2بازیکن، بالای 8 سال، 20-10 دقیقه

محتویات جعبه بازی فکری گیگامیک: صفحه ای چوبی به شکل مقطع یک هرم، 30 گوی چوبی، یک کیسه پارچه ای و دفترچه قوانین بازی

همراه با راهنمای فارسی

مشخصات کلی بازی
نام بازی: پیلوس Pylos

شرکت سازنده: GIGAMIC گیگامیک

موضوع بازی فکری: با قرار دادن اخرین گوی خود در راس هرم برنده بازی شوید

تعداد بازیکن:2

سن بازی:8 سال به بالا

سن پیشنهادی:11 سال به بالا

Level:دارد (سطح حرفه ای در راهنما)

کاربردآموزشی: تفکر خلاق

جوایزبین المللی مهم : GIOCCO DELLANNO-GAME OF THE YEAR-ITALY

محتویات جعبه بازی فکری: صفحه بازی چوبی- 30 گوی چوبی در دو رنگ

آیا شما باور دارید که یک بازی درخشان لازم نیست از جنس پلاستیک یا مقوا ساخته شود؟
آیا شما باور دارید که فقط موضوع بازی برای ارزشمند کردن آن کافی نیست؟
آیا شما باور دارید که با اجزایی بسیار ساده و قوانینی آسان می توان یک بازی فوق العاده پیچیده و در عین حال جذاب طراحی نمود پس، به دنیای GIGAMIC خوش آمدید! يكي از شركتهايی كه در حوزه طراحی و توليد بازي های فكری فعاليت هاي گسترده ای انجام داده است شركت گیگامیک (ژيگاميك -GIGAMIC) است كه يك شركت فرانسوی بوده و با استفاده از مواد اصیل مانند چوب و حتی پارچه محصولات با تشخص منحصر به فردی تولید نموده است.

بازیهای گیگامیک Gigamic توسط طراحانی به نام از سراسر جهان حول محور “لذت بردن از بازی” تهیه شده و کمتر شرکتی می توان در این حوزه پیدا کرد که به این تعداد جوایز بین المللی کسب نموده باشد.
اگر چه تمرکز اصلی گیگامیک (ژیگامیک) بر بازیهای ابسترکت استراتژی و فکری است با اینحال بازیهای بسیار جذاب خانوادگی و بازیهای مخصوص کودکان متعددی نیز توسط این شرکت تولید میشود.

وب سایت شرکت گیگامیک (ژیگامیک)

دیدگاهتان را بنویسید