سرعت عمل, فکری, کارتی

Geistes Blitz

Gistes Blitz

بازی فکری «Geistes Blitz» یک بازی فکری-واکنشی سریع بوده که همزمان نیم‌کره‌ی چپ و راست مغزتان در این بازی باید فعال شود. این بازی فکری بسیار پر هیجان و جالب است. باور نمی کنید که ذهن انسان چه قابلیتهایی دارد و چگونه می توانید آنها را با این بازی ساده تقویت کنید

در این بازی روح خانه‌ی بالدین، در سرداب قلعه دوربینی قدیمی پیدا کرد. او بلافاصله از خودش و  اشیائی که دوست داشت هنگام شکار در خانه ناپدید کند عکس گرفت. متاسفانه دوربین جادویی عکس‌های زیادی با رنگ‌های اشتباه می‌گیرد. گاهی بطری سبز، سفید می افتد و در مواقع دیگر آبی. بالدین به عکس ها نگاه می‌کند و دیگر به خاطر نمی‌آورد قصد داشته چه چیزهایی را این بار ناپدید کند. می‌توانید به او در شکارش کمک کنید و به سرعت نام مورد صحیح را بگویید، یا حتی خود شما ناپدیدش کنید؟ اگر موارد درست را به سرعت بیاید، شانس بردتان بسیار بالاست.

این بازی شامل چندین کارت و 5 شی با رنگ‌های مختلف است. داستان این بازی به‌ این شکل است که روحی در خانه است که می‌خواهد از اشیاء مختلف خانه که دوست دارد، عکس‌های متعددی گرفته‌است. اما بیشتر این عکس‌ها با رنگ‌های اشتباه ظاهر شده‌اند. کودک باید به او کمک کند تا عکس درست را پیدا کند. جنس این وسایل پلاستیکی است.این یک بازی هیجان‌انگیز برای کودکان است و به آنها کمک می‌کند تا هم حافظه خود را تقویت کنند و هم هماهنگی حرکتی خود را بهبود ببخشند و سرعت عمل خود را بالا ببرند. بازی علاوه بر شادی، مهم‌ترین ابزار آموزش کودکان محسوب می‌شود. کودکان مهارت‌هایی که حین بازی می‌آموزند را با سرعت بیشتری درونی می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *