دسته بندی نشده

Wherewolf

Wherewolf

آخرین گرگینه یک بازی دورهمی بسیار جذاب است که از دو گروه گرگینه ها و روستاییان تشکیل شده است.این بازی به سبک بازی های مافیایی طراحی شده و بسیار مناسب دورهمی ها و مهمانی ها می باشد.

روستای شما توسط تعدادی گرگینه تسخیر شده است. هدف آنها، نابودی کل روستاییان و تسخیر کامل روستا است. شما با کمک روستاییان دیگر باید جلوی آنها را بگیرید.

گروه روستاییان باید سعی کنند گرگینه هایی که روستای آنها را تسخیر کرده اند را پیدا و نابود کنند. گروه گرگینه ها شب ها مخفیانه روستاییان را شکار می کنند.

تا روستای آنها را به روستای گرگینه ها تبدیل کنند. تعدادی نقش جذاب و خاص در این نسخه از بازی گرگینه به کارتها اضافه شده که علاوه بر جذابتر کردن بازی به هر دو گروه در رسیدن به اهدافشان کمک می کند.

این بازی را میتوان با 5 تا 54 نفر بازی کرد و در دورهمی های دوستانه یا خانوادگی از آن لذت برد

بازی اخرین گرگینه ترجمه فارسی بازی محبوب werewolf یکی از محبوب ترین بازی های دورهمی است .که بر اساس قوانین بازی محبوب مافیا طراحی شده. فرق اساسی این بازی با بازی مافیا در گستردگی قوانین بازی است .

و محدودیت های بازی مافیا تا حد زیادی در این بازی از بین رفته و بازیکنان آزادی عمل و ابتکار بیشتری دارند. داستان بازی اینگونه است که شما در یک روستای کوچک قرن شانزدهمی زندگی می کنید. که توسط گرگینه ها مورد حمله قرار گرفته است و…

ویژگی های بازی آخرین گرگینه :

  1. درجه سختی بازی : سبک
  2. امتیاز بازی : 5.7 از 10
  3. مکانیزم بازی : جاسوسی و مافیا
  4. سبک بازی : گروهی 

محتویات بازی:

  • 54 عدد کارت نقش ها
  • دفترچه یادداشت مدیر
  • دفترچه راهتمای بازی
  • نشان سینه مدیر
  • خودکار

دیدگاهتان را بنویسید