اکتشافی, تخیلی, ترسناک, تماتیک, تیمی | گروهی, ماجراجویی, معرفی بردگیم | بوردگیم, مینیاتوری / فیگوراتیو

The World Of SMOG : Rise Of Moloch

Rise of Moloch  یک بردگیم ماجراجویی مربوط به زمان ویکتوریا است. یک بازیکن به عنوان Nemesis عمل می کند و کنترل یک جامعه مخفی به نام The Cult  را در دست می گیرد و قصد دارد فرمانروایی مردگان را تاسیس کند. بقیه بازیکنان به عنوان the Gentlemen of the Unicorn Club با هم همکاری می کنند و برای خنثی کردن توطئه هایی که پادشاهی را تهدید می کند تلاش می کنند.

rise of moloch table game

در Rise of Moloch ، باستان شناسان وسیله ای را برای زنده کردن مجدد مردگان کشف کرده اند ، و به سرعت انگلیستان را در معرض خطر قرار داد. این بردگیم از شش فصل مختلف تشکیل شده است. در هر فصل صفحه بازی با ساختمان ها و خیابان های مختلف لندن ساخته می شود . هر فصل مجموعه ای از اهداف خاص خود را دارند و شرایط  و موقعیت های جدیدی را برای Nemesis و the Gentlemen ایجاد می کند. مسیرهای مختلفی وجود دارد که بازیکنها می توانند از آن پیروی کنند. از رویدادها گرفته تا بروزرسانی ها ، نتایج نبردها و تصمیمات مختلف ، روند بازی را تغییر می دهد. مثلا بازیکنان تصمیم می گیرند از کدام در و پنجره وارد شوند ، از کدام خیابان عبور کنند ، کدام ماموریت را کامل کنند ،  از کدام شخصیت استفاده کنند و غیره . بازیکنان در هر بازی تجربیات مختلفی کسب می کنند. به طوری که هیچ دو بازی هرگز یکسان نیست!

rise of moloch بازی

گیم پلی Rise Of Moloch

در شروع هر فصل ، یکی از آقایان به عنوان رهبر معرفی می شود و کارت های نقش را به سایر بازیکنان حاضر در تیم اختصاص می دهد. هر کارت توانایی منحصر به فردی به آنها می دهد. به عنوان مثال ، Bouncer می تواند در طول نبرد آسیب های اضافی را از بین ببرد ، Samaritan  می تواند هم تیمی های خود را شفا دهد. همه آقایان باشگاه یونیکورن یک کلاس نیز دارند و مهارت های خود را از طرق مختلف در طول بازی ارتقا می دهند. کلاس ها عبارتند از: Knight ، Dilettante ، Mekamancer ، Arcanist و Monster

بوردگیم rise of moloch

برای موفقیت در مأموریت ، آقایان باید از عجیب ترین اختراعات موجود استفاده کنند. به یاد داشته باشید تجهیزات مناسب را برای هر یک از شخصیت آماده کنید ، زیرا هر یک از آنها در نبرد مهارت های مختلفی دارند . برخی دوست دارند از راه دور ضربه وارد کنند و برخی دیگر می خواهند نبرد را به خاک و خون بکشند . کلید برنده شدن یادگیری نحوه استفاده از آنها و  به کار گیریشان به عنوان یک واحد منسجم است! برخی از تجهیزات یا اقدامات ویژه ممکن است نیاز به یک منبع نادر و ویژه داشته باشد.

rise of moloch dice
the world of smog rise of moloch

همانطور که آقایان دارای کلاس های متفاوت و قابلیت های خاص هستند و مدرن ترین ماشین آلات را در دسترس دارند ، Nemesis قادر خواهد بود از کارت های غیرقابل پیش بینی Chaos که در دست دارد استفاده کند و قهرمانان را غافلگیر کند.  همانطور که بازی جلو می رود ، چندین کارت به دست می آورد و در صورت پرداخت هزینه (Ether cost) آنها را فعال میکند. مانند کارت summoning new Minions و boosting an attack with dice

بازی rise of moloch

Rise of Moloch کاری دیگر از ناشران بازی های محبوب Zombicide   ، Massive Darkness  است. طراحی های بی نظیر و مینیاتورهای ظریف و زیبا از Keith Thompson و  Christophe Madura جذابیت بسیاری به بازی میدهند.

rise of moloch figurines
rise of moloch boardgame figures
rise of moloch game miniature
rise of moloch miniatures

تعداد بازیکنان : 5-2

زمان بازی : 90-45

رده سنی : 14+

جمع آوری و ترجمه : باشگاه بردگیمی ها

برای خرید بردگیم  Rise of Moloch  اینجا کلیک کنید.

محتویات بازی

63 Highly Detailed Miniatures (5 Different Gentlemen; 6 Bobby Minions; 4 Special Chapter Characters; 13 Agents of the Nemesis; 10 Killer Clowns; 25 Zombies (10 Regular; 5 Zombies in Flames; 5 Royal Guard Zombies; 5 Dismembered Corpse Zombies)

5 Heroes Dashboards

14 Villain Dashboards

220+ Mini-Cards (30 Chaos Cards, 20 Torment Cards, 6 Role Cards, 20 Gear Cards, 20 Artifact Cards, 20 Common Arsenal Cards, 15 Expert Arsenal Cards, 10 Royal Arsenal Cards, 40 Upgrade Cards, etc..)

5 Player-Aids

12 Scenery Rooms Overlays

Over 150 Cardboard Tokens

1 Activation/Intermission Board

1 Nemesis Board

1 London Fire Board

1 Rulebook

1 Campaign Book

8 Custom Engraved Dice

سال انتشار Rise Of Moloch

2018

طراح بازی

Fel Barros

Christophe Madura

Alex Olteanu

David Rakoto

Michael Shinall

طراح هنری

Georges Clarenko

Christophe Madura

Edgar Skomorowski

منتشر کننده

CMON Limited

Delta Vision Publishing

Pegasus Spiele

دسته بندی

Adventure

Exploration

Horror

Miniatures

Science Fiction

مکانیسم

Campaign / Battle Card Driven

Dice Rolling

Grid Movement

Modular Board

Team-Based Game

Variable Phase Order

Variable Player Powers

rise of moloch pieces

جمع آوری و ترجمه : باشگاه بردگیمی ها

برای خرید بردگیم  Rise of Moloch  اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید