اقتصادی, قطار, معرفی بردگیم | بوردگیم

Pacific Rails Inc

Pacific Rails Inc
Pacific Rails Inc boardgame

آشنایی با Pacific Rails Inc

سال 1862 است و كنگره آمریكا تصویب كرده كه خطوط ‌آهن ساخته شود كه سراسر قاره را پوشش دهد ساحل شرقی و ساحل غربی را پیوند زند. این راه آهن یک شاهکار مهندسی خواهد بود – ترکیبی از تکنیک های پیشرفته ساخت و ساز با نیروی انسانی که برای کسانی که می توانند سریعترین مسیر را بسازند، ثروت به همراه می آورد! وظیفه شما ساخت تیم کارآمد کارگر ، برنامه ریزی مسیر خود و رقابت با سایر بازیکنان است تا زودتر از همه دو ساحل را به هم متصل کنید.

دربوردگیم .Pacific Rails Inc ، بازیکنان روسای شرکتهای راه آهن رقیب هستند. با استفاده از قراردادن کارگران و مدیریت منابع ، بازیکنان برای ایجاد یک مسیر از یک طرف صفحه به طرف دیگر رقابت می کنند. وقتی دو طرف به هم متصل شود، پایان بازی است و بهترین شرکت راه آهن برنده می شود.

مکانیک اصلی بازی قرارگیری کارگران است. شما یا یک کارگر را بر روی یک محل قرار می دهید ، یا یک کارگر موجود را از صفحه بازی حذف می کنید. اگر درمجاورت یکی از کارگران خود قرار دهید ، اقدامات شما تقویت می شود. برنامه ریزی و استراتژی بسیار مهم است. مراقب سایر بازیکنان باشید و سعی کنید آنها را مسدود کنید و آنها را با مشکل مواجه کنید.

همچنین شما در طول بازی تیم خود را تشکیل می دهید. قطار شما فقط با راننده شروع می شود. می توانید متخصصان دیگری استخدام کنید که به شما امکان می دهد مسیر بیشتری را بسازید، در کنگره لابی کنید و اقدامات قوی تری انجام دهید. واگن ها را به دنبال هم بکشید و موتور را تقویت کنید. بعد از اینکه قطار خود را ساختید ، باید تصمیم بگیرید که کدام شهرها را به هم وصل کنید و کدام مسیر را انتخاب کنید. تلاش کنید تا قدرت برتر صنعت خط آهن شوید!

تعداد بازیکنان : 4-2

زمان بازی : ’90-’60

رده سنی : 14+

سال انتشار

2020

طراح بازی

Dean Morris

طراح هنری

Damien Mammoliti

منتشر کننده

Vesuvius Media

دسته بندی

American West

Economic

Trains

جمع آوری و ترجمه : باشگاه بردگیمی ها

Pacific Rails Inc بردگیم
Pacific Rails Inc بورد گیم

جمع آوری و ترجمه : باشگاه بردگیمی ها

دیدگاهتان را بنویسید