بلف زنی, حیوانات, معرفی بردگیم | بوردگیم, میهمانی

GoodCritters

goodcritters game

مورد انتظار ترین لحظه بعد از هر سرقتی زمان تقسیم غارت است! البته که همه به رئیس اعتماد دارند تا همه چیز را به طور مساوی تقسیم کند ، اما آیا رئیس واقعا منصف خواهد بود و اطمینان حاصل می کند که همه اعضا سهم خود را دریافت می کنند؟ شاید رئیس فقط سهم بعضی از آنها را پرداخت کند و مابقی آن را برای خود نگه دارد …

GoodCritters یک بازی برای ۴ الی ۸ بازیکن است که دست به سرقت های بزرگ زده و در نهایت باید غنایمی که بدست آورده اند را بین یکدیگر تقسیم کنند! هر بازیکنی که به عنوان رئیس انتخاب می شود می تواند غنایم را به هر صورتی که بخواهد توزیع کند اما در نهایت همه بازیکنان هستند که حرف آخر را می زنند. اگر بازیکنان تقسیم غنایم را دوست نداشته باشند ، می توانند رئیس را کنار گذاشته و بازیکن دیگری را به عنوان رئیس انتخاب کنند! در پایان ، بازیکنی که بیشترین غنایم را بدست آورده باشد برنده نهایی بازی است!

محتویات بازی

GoodCrittersComponents

140 عدد کارت غنیمت

40 عدد کارت پرداخت

40 عدد اکشن کارت

1 کارت پلیس

1 کارت رئیس

8 توکن شخصیت

16 عدد توکن پرداخت

9 عدد استند پلاستیکی

جمع آوری و ترجمه : باشگاه بردگیمی ها

روش بازی

 

هر بازیکن در GoodCritters یک شخصیت را برای بازی انتخاب می کند و5 کارت بازی ، توکن شخصیت و توکن ها و کارت های پرداخت همان شخصیت را برمی دارد.

 

هر دور به چهار مرحله تقسیم می شود:

1. کارت های غنایم را بچینید

2. غنایم را توزیع کنید

3. اکشن خود را انتخاب کنید

4. به اکشن ها رای دهید

goodcritters بازی

مرحله 1 و 2

مراحل 1 و 2 ساده هستند. رئیس تعدادی از کارت های غارت شده را از روی دسته کارت ها رو می کند. کارت ها غنایم مختلفی مانند طلا و جواهرات ، سنگ های قیمتی ، پول نقد ، تابلو نقاشی و مجسمه ها هستند. سپس رئیس آنها را هرطور که می خواهد بین اعضای باند تقسیم می کند. لازم نیست به همه بازیکنان کارت بدهد. می تواند همه چیز را فقط به یک بازیکن بدهد. حتی ممکن است همه را خودش بردارد !

 

 

مرحله 3

در مرحله 3 ، همه بازیکنان به طور هم زمان اکشنی که می خواهند انجام دهند را انتخاب می کنند. بازیکنان می توانند معامله کنند ، تهدید کنند ، رشوه بدهند. در پایان این مرحله ، تمام بازیکنان فقط یکی از کارتهای اکشن خود را رو به پایین جلو خود می گذارند.

GoodCritteres

مرحله 4

در مرحله 4 کارهای مختلفی وجود دارد که می توان انجام داد. بازیکنان می توانند به تقسیم غارت انجام شده رای موافق دهند یا به رئیس فعلی رای مخالف بدهند. می توانند شانس خود را امتحان کنند  و بالاترین کارت از دسته کارت های غارت را بردارند. یا می توانند از بازیکن دیگری دزدی کنند(برای انجام این کار باید توکن شخصیت خود را مقابل او قرار دهند). یا اگر احساس تهدید کنند  می توانند از محافظ شخصی استفاده کنند.

 

 

بعد ، همه کارت اکشن خود را رو می کنند و رای های داده شده در مرحله 4 را بررسی می کنند. اگر تعداد کارت های رای مثبت بیشتر از کارت های رای منفی وجود باشد به این معنا است که تقسیم غنایم انجام شده توسط رئیس پذیرفته شده است و دور جدید با همان رئیس قبلی شروع می شود. اگر تعداد رای ها مساوی باشد ، تقسیم خنایم پذیرفته می شود اما بازیکن دیگری برای دور بعدی به عنوان رئیس انتخاب می شود. اگر تعداد کارت های رأی منفی بیشتر باشد ، هیچ چیزی نسیب کسی نمی شود و کارت های غنایم بیشتری رو می شود. همچنین فرد دیگری رئیس می شود.مرحله 4

جمع آوری و ترجمه : باشگاه بردگیمی ها

برای خرید  GoodCritters   اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید