خانوادگی

Manila

Manila

اگر شما هم اهل ماجراجویی هستید و از این سبک بازی‌های رومیزی لذت می‌برید، می‌توانید بازی فکری «Zoch MAnila» را از سایت باشگاه بردگیمی ها خریده و ساعت‌ها از بازی کنار دوستانتان لذت ببرید.  در این بازی رومیزی برای رسیدن به کالاهای مختلف به مانیلا خطرات بسیاری وجود دارد. خطر غرق شدن قایق‌ها و حمله‌ی دزدان دریایی از جمله این خطرات است. مانیلا نیاز به چهار کالای اصلی دارد که از میان می‌توان جین‌سینگ، ابریشم، جوزهندی و یشم را نام برد. در این بازی، بازیکنان بر روی قایق‌های مختلف سرمایه‌گذاری می‌کنندیا در نقش سرمایه‌گذار، بیمه کننده، تعمیرکار و حتی در نقش دزدان دریایی سعی در درآمدزایی بیشتر برای خود دارند.کسی که در انتهای بازی کالا و پول بیشتری داشته باشد برنده‌ی بازی است. این بازی مهیج برای گروه سنی بالای ده سال طراحی شده و سه تا پنج نفر را می‌تواند سرگرم کند.

نقد و بررسی تخصصی

بچه‌ها برای یک تجارت سودمند آماده‌اید! به کمک بازی فکری manila می‌تواند لذت یک تجارت سودمند را تجربه کنید. شما مسئولیت سنگینی در این بازی به عهده دارید! باید تعدادی کالا را از راه دریایی به مقصد برسانید، اما در این سفر نمی‌توان از خطراتی همچون غرق‌شدن، حمله‌ی دزدان دریایی و .. غافل شد. این بازی فکری برای کودکان بالای 10 سال طراحی شده و کمتر از یک ساعت به طول می‌انجامد.

برند ZOCH

 

شرکت آلمانی ZOCH در سال 1987 شروع به فعالیت کرده است. در طی این سال‌ها با طراحی بیش از چهل بازی متنوع و مفرح به یک شرکت نام‌آور در حوزه‌ی ساخت بازی در جهان  تبدیل شده است. تمرکز این برروی بازی‌های فکری و بازی‌های خانوادگی است. شرکتZoch را می‌توان با دو کیفیت بسیار بالا وشاد و مفرح بودن آن‌ها شناخت. در سال 1998 با معرفی بازی ZIck Zacke Huhnerkacke (المپیک جوجه‌ها) جوایز متعددی به آن تعلق گرفت و با طراحی فروش فوق‌الهاده‌ای کرد که موجب شد شرکت ZOCH اقدام به طراحی و انتشار تعداد زیادیبازی در دنیای مرغ و خروس‌ها نماید که علاوه بر موفقیت قابل توجه‌شان، این بازی‌ها را به عنوان علامت مشخصه‌ی شرکت تبدیل نمود.

نوآوری مستمر و طراحی منحصربه‌فرد بازی‌ها، توانسته جوایز متعدد بین‌المللی را برای این کمپانی به ارمغان آورد.

سفر به مانیلا

بچه‌ها برای ماجراجویی در دل آماده‌اید! شما باید تعدادی کالا را از دریا عبور داده و به مقصد برسانید اما باید درنظر داشته باشید که در راه خطرات بسیاری شما را تهدید می‌کنند، باید در برابر آن‌ها مقاوم بوده و کالاها را صحیح و سلامت به مقصد برسانید.

بازیکنان در این مجموعه بر روی قایق‌های مختلفی سرمایه‌ می‌کنند. همچنین هرکدام از بازیکنان می‌توانند نقش‌های مختلفی همچون سرمایه‌گذار، بیمه‌کننده، تعمیرکار و حتی دزدان دریایی را برعهده گرفته و برای خود درآمد بیشتری را کسب کنند. بازیکنی که در انتهای بازی، پول و کالای بیشتری کسب کند برنده‌ی بازی است.

بازی فکری و رومیزی مانیلا Manila ، یک مجموعه‌ی سه تا پنج نفره بوده که برای گروه سنی بالای 10 سال طراحی شده است. این بازی فکری_ معمایی کمتر از یک ساعت به اتمام رسیده و در راستای تقویت استراتژی‌های مدیریتی نقش مفیدی را ایفا می‌کند. از میان اجزای این بازی می‌توان صفحه‌ی بازی، بسته‌ی کارت‌ها، تاس، قایق، مهره‌های چوبی و .. را نام برد که تمامی این قطات درون یک بسته‌بندی 985 گرمی قرار گرفته و می‌تواند هدیه‌ای دوست‌داشتنی و جذاب برای کودکان و نوجوانان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *