تاس, خانوادگی, فانتزی, معرفی بردگیم | بوردگیم

Dice Forge

dice forge board game

بازی Dice Forge

در بازی Dice Forge، بازیکنان در نقش قهرمانانی هستند که می خواهند پس از غلبه بر بازیکنان دیگر، در کنار خدایان قرار بگیرند. این کار با استفاده از تاس های قدرتی انجام می شود که می توانید آن ها را در طول بازی قوی تر کرده و حریفان خود را به کمک ان ها کنار بزنید.

 

روش انجام بازی

وجه تاس های بازی قابل جدا شدن است و شما می توانید قدرت تاس های خود را بهبود دهید. در طول بازی قدرت های جدیدی به دست می آورید که می توانید وجه های تاس رو طوری بچینید که دیگر فرقی نکند آن را بریزید یا خیر. خرید وجه های تاس با استفاده از خرج کردن پول ها و دادن آن ها به خدایان امکان پذیر است.

 

درباره بازی Dice Forge

همان طور که گفته شد، تاس ها در طول بازی تغییر می کنند. در این بازی هر بازیکن تاس خود را می سازد. با استفاده از تاس، می توانید منابع مختلف را به دست آورید. سپس با استفاده از این منابع ماموریت های خود را انجام دهید و امتیاز کسب کنید. ( کارت ها )

 

تاس ها از کیفیت خوبی برخوردارند و تعداد زیادی وجه برای تاس ها در نظر گرفته شده است که می تواند باعث افزایش تکرار پذیری بازی شود. با اینکه بازی در سال ۲۰۱۷ عرضه شده ولی رتبه خیلی خوب ۵۰ را در بازی های خانوادگی کسب کرده است که نشان دهنده استقبال عظیم کاربران از آن می باشد. در حال حاضر این بازی در سایت BGG نمره خوب ۷٫۳ را کسب کرده است و اکسپنشن هایی هم برای بازی عرضه شده است.

dice forge بردگیم
dice forge game

تعداد بازیکنان : 4-2

زمان بازی : 45 دقیقه

رده سنی : 10+

جمع آوری و ترجمه : باشگاه بردگیمی ها

برای خرید بردگیم Dice Forge اینجا کلیک کنید.

dice forge board game cards
dice forge board game card

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *