اخبار دنیای بردگیم

The Isle Of Cats

the isle of cats

من شرط می بندم که بسیاری از شما حداقل یکی ازبازیهای  Patchwork یا  Cottage garden را به خاطر دارید.

ما قبلاً چهل تکه ها را دوختیم و باغچه های زیبا طراحی کردیم، خوب،اما جای گربه ها خالی بود.حتی توکن های گربه Cottage garden  هم کافی نبود.

اکنون همه دوستداران گربه و پازل می توانند احساس رضایت کنند زیرا آخرین بازی فرانک وست Frank West از کمپانی The City of Games به نام The Isle Of Cats  هر دو چیز فوق العاده را با هم ادغام می کند که مارس 2020 به بازار می آید.

the-isle-of-cats-2
the isle of cats game tokens

داستان در جزیره اسرارآمیز گربه ها اتفاق می افتد ، جایی که یک فرد شیطانی می خواهد کارهای پلیدی انجام دهد. شما به عنوان یک ماجراجو که به تازگی وارد جزیره شده اید ، دو هدف دارید: دانش باستانی این مکان را یاد بگیرید و تلاش کنید گربه ها را نجات دهید.

گربه ها افسانه ای و رنگارنگ به نظر می رسند با موهای بنفش یا سبز ، شاخ و دمهای خار دار ، که بازی را بسیار فانتزی تر جلوه میدهد.

the isle of cats boardgame

این بوردگیم برای 1-4 بازیکن ساخته شده است ، اما می توان با خرید اجزای بیشتر (20 پوند) نیزآن را گسترش داد و با 6 نفر بازی کرد. هر بازیکن بورد کشتی خود را می گیرد تا گربه ها را روی آن قرار دهد.

the isle of cats meeples

گیم پلی

بورد گیم The Isle Of Cats در 5 دور بازی می شود و هر دور یک روز را در جزیره گربه ها نشان می دهد. روزها به 5 مرحله تقسیم می شوند: ماهیگیری ، اکتشاف ، خواندن دروس ، نجات گربه ها و بازی قطعات گنج.

the isle of cats cards

کارت های درسی روش های اضافی برای کسب امتیازارائه می دهند.کارت های کشف می توانند وسیله های خاصی را به شما بدهند ، مانند سبد حمل و نقل گربه ها یا منابع. ماهی برای گرفتن کارتهای جدید و ایجاد انگیزه در گربه ها برای سفر با شما بسیار مهم است.حیوانات نجات یافته باید روی بورد شما قرار بگیرند. قرار دادن گربه ها از یک خانواده ها در کنار یکدیگر امتیاز دارد ، بنابراین مهم است که بورد خود را با دقت پر کنید.

در پایان بازی امتیازات مربوط به گربه ها ، خانواده های گربه ، درس ها و گنج های قرار داده شده روی بورد خود را می شمارید. فضاهای خالی و موش های قابل مشاهده “امتیازات منفی” را کسب می کنند.

جمع آوری و ترجمه : باشگاه بردگیمی ها

دیدگاهتان را بنویسید