اخبار دنیای بردگیم, مجله بازی

بهترین های Essen Spiel 2019

top 5 board game

The Magnificent

The Magnificent توسط Eurogame و با هنرمندی Martin Mottet طراحی شده است.

در این بازی ، بازیکنان رقابت می کنند تا بیشترین تماشاگران را به نمایش خود جذب کنند. شما باید با قرار دادن کاشی ها به  سبک تتریس روی بورد خود ، اردوگاه خود را گسترش دهید ، عناصر مورد نیاز برای نمایش ها را جمع کنید و اجراهای خود را در چادرهای خود برنامه ریزی کنید.

the magnificent board game
the magnificent table game
بوردگیم the magnificent
boardgame the magnificent
the magnificent table game

Aquatica

Aquatica یک بازی خانوادگی پر محتوا اما آسان برای یادگیری ، و درمورد قلمروهای زیر دریاها است.

در این بازی یک پادشاهان قدرتمند اقیانوس هستید. و تلاش می کنید به قلمرو خود عظمت و شکوه ببخشید. برای برنده شدن در این بازی ، شما نیاز به گرفتن و یا خرید مکان های جدید، جذب شخصیت های جدید و تکمیل اهداف مختلف دارید. هر یک از این اقدامات در پایان بازی به شما امتیازات پیروزی می دهد. برای انجام این کار، شما کارت از دست خود بازی می کنید. با داشتن یک استراتژی خوب در نوبت خود می توانید حتی ده کارت پشت سر هم بای کنید.

با موجودات مرموز و عجیب اقیانوسی زیادی روبرو می شوید و آنها را به خدمت خود می گیرید. با کمک آنها مکانهای ناشناخته را کشف کرده و منابع یافت شده از اعماق اقیانوس تا پادشاهی خود می برید

aquatica board game
aquatica table game
aquatica بردگیم

Trismeggistus : The Ultimate Formula

در بردگیم Trismeggistus : The Ultimate Formula شما از مهارت های اسرارآمیز کیمیاگری آگاه هستید و به دنبال راهی هستید که بتوانید جانشین بزرگترین کیمیاگری که تاکنون زندگی کرده است – Hermes Trismegistus – باشید. برای انجام این کار، شما فلزات را به طلا خالص تبدیل می کنید ، آزمایش های مختلف انجام می دهید، و آثار باستانی را اختراع می کنید تا در نهایت به عظمت و شهرت ابدی برسید.

trismeggistus ultimate formula
trismeggistus boardgame
trismeggistus table game
trismeggistus ultimate formula board game
trismeggistus board game

Barrage

در دهه 1930، انقلاب صنعتی بهره برداری از منابع مبتنی بر فسیل را به حداکثر رساند و اکنون تنها چیزی که به اندازه کافی قدرتمند است تا عطش دستگاه های عظیم و پیشرفت مهندسی غیرقابل توقف را رفع کند، انرژی نامحدود هیدروالکتریک است که توسط رودخانه ها تولید می شود.

Barrage یک بازی استراتژیک مدیریت منابع است که در آن بازیکنان برای ساخت سدهای باشکوه خود ، تقویت و ارتقاء آنها برای افزایش ظرفیت ذخیره سازی ، ارائه و انتقال انرژی از طریق تونل های متصل به توربین های نیروگاه های خود ، رقابت می کنند.

barrage board game
barrage boardgame
barrage بردگیم

It’s A Wonderful World

در بردگیم It’s a Wonderful World ، شما یک امپراتوری در حال گسترش دارید و باید مسیر خود را برای آینده انتخاب کنید. باید سریعتر و بهتر از رقبای خود پیشرفت کنید. با دقت برنامه ریزی کنید تا قدرت تولید خود را افزایش دهید و بر این دنیای جدید حکمرانی کنید.

It’s a Wonderful World یک بازی با مکانیسم cards drafting  و engine building برای 1 تا 5 نفر است. در هر دور، بازیکنان 7 کارت بر می دارند. سپس انتخاب می کنند که کدام یک از آنها را بسوزانند تا بلافاصله منابع بدست آورند ، و کدام یک را برای ساخت و ساز نگه دارند تا در هر دور منبع تولید کنند و یا امتیازات پیروزی کسب کنند.هنگامی که یک کارت به طور کامل ساخته شده است ، به امپراتوری بازیکن اضافه می شود و ظرفیت تولید بازیکن برای هر دور را افزایش دهد.

it's a wonderful world board game
itsawonderfulworldboardgame
it's a wonderful world boardgame

جمع آوری و ترجمه : باشگاه بردگیمی ها

دیدگاهتان را بنویسید